preloader
#animation#campaign#microsite#navigation

Sygic Travel & Dream Job

Nebojte sa nás pochváliť

Zadanie

Zadaním od spoločnosti Sygic bola ideová a obsahová príprava animovaných online videí, ako aj celej kreatívnej reklamnej kampane. Ich úlohou bolo oboznámiť verejnosť s novou aplikáciou spoločnosti Sygic Travel a súčasne predstaviť záujemcom jedinečnú príležitosť získať prácu snov na ceste okolo sveta.

Naše riešenie

Nová aplikácia doslova obracia doterajšie vnímanie aj spôsoby moderného cestovania vďaka 360° videám a množstvu ďalších užitočných funkcií. Rovnako prevratná bola aj unikátna pracovná príležitosť, ktorú spoločnosť ponúkla svojim potenciálnym zákazníkom a širokej verejnosti v rámci propagácie nového produktu. Obrátili sme teda pozornosť práve na tieto elementy a našu kreativitu sme spustili na plné obrátky.

Idea

„Otoč život, natoč svet!“ Slogan a posolstvo kampane zábavným spôsobom oslovili primárne mladých ľudí a cestovateľov s jasnou výzvou. Ich úlohou bolo zapojiť sa do výberového konania o výnimočnú pracovnú pozíciu a získať šancu obrátiť svoj život k lepšiemu. Sygic ponúkol záujemcom svetovú príležitosť „zmeniť svoj život o 360°“ a získať prácu so svetovými výhodami.

Video

Novú aplikáciu a pracovnú príležitosť sme do pozornosti zákazníkov uviedli v dvoch online videách na Youtube. Krátke animované príbehy v korporátnom výtvarnom štýle spoločnosti predstavili verejnosti aplikáciu a skvelú pracovnú príležitosť pre všetkých priaznivcov cestovania a moderných technológií. Náplňou práce Sygic Travelera je natáčanie 360° videí z cesty okolo sveta, vďaka ktorej sa úspešný záujemca bude zároveň spolupodieľať práve na tvorbe obsahu novej aplikácie. Sygic Travel obracia možnosti cestovania a animované online videá zábavnou formou tento obrat dokonale vystih

Microsite

Špeciálna mikrostránka natocsvet.sk bola vyvinutá pre potreby získania potenciálnych nových zákazníkov a užívateľov aplikácie. Prostredníctvom skvelej pracovnej príležitosti mierila na cieľovú skupinu cestovateľov a priaznivcov moderných technológií. Tí mali na stránke možnosť prihlásiť sa a následne sa zúčastniť výberového konania na skvelú pracovnú pozíciu, ktorej náplňou je natáčať 360° videá po celom svete a napĺňať tak obsah navigačnej aplikácie Sygic Travel.

Online

Komplexne pripravená kampaň priniesla v online prostredí a v rámci sociálnej siete na Facebooku nápadité dynamické aj statické bannery, ktoré odkazovali na mikrostránku natocsvet.sk s ponukou skvelej príležitosti získať svetovú prácu a neobyčajné zážitky z celého sveta a využiť pritom plánovač a sprievodcu v jednej aplikácii Sygic Travel.

Sprievodné video

Krátke animované video na YouTube predstavilo verejnosti v jednoduchom a zábavnom príbehu všetky výhody novej aplikácie, s ktorou sa nestratíte skutočne nikde na svete

Ilustrácie

Krátky príbeh o zábavnej ceste po svete s aplikáciou Sygic Travel využil v plnej miere kompletné výtvarné podklady a špeciálne navrhnuté postavičky, ktoré sme na tieto účely vytvorili interne v prostredí našej agentúry.

Nebojte sa nás pochváliť
Pozrite si referenciu online