preloader
#design#online#web

Janom

Investičná spoločnosť

Nebojte sa nás pochváliť

Zadanie

Úspešne sa rozvíjajúca investičná spoločnosť Janom podniká a dlhodobo rozvíja činnosť v oblasti obnoviteľných zdrojov energie a inovatívnych nových projektov. Naša agentúra bola oslovená, aby vytvorila oficiálnu webovú stránku, ktorá by efektívne komunikovala aktivity spoločnosti, ako aj jej ekologické zameranie.

Naše riešenie

Štýlovo čisté, prehľadné a vizuálne atraktívne internetové stránky, ktoré sme pre nášho klienta pripravili, jednoduchou a zrozumiteľnou formou predstavujú spoločnosť a jej ciele širokej verejnosti a súčasne v plnej mierne odrážajú jej poslanie a zodpovedný prístup k životnému prostrediu.

Idea

Podnikanie vo sfére ekológie a environmentálnych odvetví si vyžaduje v prvom rade citlivý prístup a zodpovedný vzťah k svojmu okoliu. Rovnaký princíp sme v rámci našej agentúry uplatnili aj pri tvorbe webu, ktorý zaujme na prvý pohľad svojou modernou inovatívnou dynamikou aj prirodzenou jednoduchosťou.

Web

Príjemná farebnosť a prirodzené užívateľské rozhranie webovej stránky reprezentujú to najdôležitejšie, čo spoločnosť prináša v prospech celej komunity. Okrem funkčného moderného riešenia, grafických efektov a aktívnych dynamických prvkov ponúka stránka dokonalý zážitok pri každej opätovnej návšteve.

Sponzoring

V rámci svojej marketingovej podpory je spoločnosť Janom oficiálnym partnerom odborných konferencií a podujatí, zameraných na ekológiu a obnoviteľné zdroje, ale aj oficiálnym sponzorom úspešného cyklistického tímu Etixx – Quick – Step pro Cycling Team, ako aj organizátorom cyklistických pretekov.

Nebojte sa nás pochváliť

Zo zákulisia