preloader
#design#keyvisual#online#web

Janom

Investičná spoločnosť

Nebojte sa nás pochváliť

Zadanie

Úspešne sa rozvíjajúca investičná spoločnosť Janom podniká a dlhodobo rozvíja činnosť v oblasti obnoviteľných zdrojov energie a inovatívnych nových projektov. Naša agentúra bola oslovená, aby vytvorila oficiálnu webovú stránku, ktorá by efektívne komunikovala aktivity spoločnosti, ako aj jej ekologické zameranie.

Naše riešenie

Štýlovo čisté, prehľadné a vizuálne atraktívne internetové stránky, ktoré sme pre nášho klienta pripravili, jednoduchou a zrozumiteľnou formou predstavujú spoločnosť a jej ciele širokej verejnosti a súčasne v plnej mierne odrážajú jej poslanie a zodpovedný prístup k životnému prostrediu.

Idea

Podnikanie vo sfére ekológie a environmentálnych odvetví si vyžaduje v prvom rade citlivý prístup a zodpovedný vzťah k svojmu okoliu. Rovnaký princíp sme v rámci našej agentúry uplatnili aj pri tvorbe webu, ktorý zaujme na prvý pohľad svojou modernou inovatívnou dynamikou aj prirodzenou jednoduchosťou.

Key visual

Pre potreby komunikácie sme pre spoločnosť vytvorili sériu imidžových vizuálov s témou ekológie a čistejšej budúcnosti. Jednoduché a čisté, no vizuálne silné a pôsobivé obrazové stvárnenie výstižne dopĺňajú slogany s novým korporátnym claimom a posolstvom. Ukážkovo tak vystihuje víziu spoločnosti s ľudským dôvtipom a nadhľadom.

Web

Príjemná farebnosť a prirodzené užívateľské rozhranie webovej stránky reprezentujú to najdôležitejšie, čo spoločnosť prináša v prospech celej komunity. Okrem funkčného moderného riešenia, grafických efektov a aktívnych dynamických prvkov ponúka stránka dokonalý zážitok pri každej opätovnej návšteve.

Sponzoring

V rámci svojej marketingovej podpory je spoločnosť Janom oficiálnym partnerom odborných konferencií a podujatí, zameraných na ekológiu a obnoviteľné zdroje, ale aj oficiálnym sponzorom úspešného cyklistického tímu Etixx – Quick – Step pro Cycling Team, ako aj organizátorom cyklistických pretekov.

Nebojte sa nás pochváliť
Pozrite si referenciu online