preloader

Vyber si prácu, ktorú milu­ješ
a nebu­deš pra­co­vať ani jeden deň v živote.

Confucius

Aktuálne miesta, kde sa môžeš realizovať!

Vyber si svoju pozíciu.

 • Digital Art Director

  Plávaš už dlhšie vo vodách art direction, si schopný potiahnuť ľudí v tíme a tvoje prvé slovo bolo wireframe? Poď do toho. Ak si dobrý arťák, buď náš parťák.

  viac o pozícii
 • Copywriter

  part-time/ full-time

  Ak máš hlavu plnú nápadov, skúsenosti s tvorbou kampaní a online prostredie ti nie je cudzie, napíš nám. Chceme ťa v tíme.

  viac o pozícii
 • Graphic Designer

  Ak máš cit pre najnovšie grafické trendy, ale aj pevnú ruku pri každom svojom pixeli, čo-to už odklikané a webdizajn, branding a základy DTP ti kolujú v krvi, hľadáme ťa.

  viac o pozícii
 • Social Media Manager

  Máš digitál v krvi, telefón neustále v ruke a nebojíš sa experimentovať? Miluješ filtre a stále čakáš na nové stickery od Instagramu? Žiadny hejt ťa nedokáže rozhodiť? Potom chceme teba.

  viac o pozícii
 • Digital Account Manager

  Je tvoj kalendár zorganizovaný lepšie ako televízny program? Je pre teba prezentácia pre klienta hračka, si asertívny a dokážeš si ustrážiť budget? Naplánuj si s nami stretnutie a poď briefovať k nám.

  viac o pozícii
 • Možno ty

  Hľadáme talenty, ktoré nás posunú ďalej. Ľudí, ktorí dokážu robiť možno len jedinú vec, no dokonale. Ukáž  nám svoju výnimočnosť a miestenka v reklamnom svete je tvoja. Sami nevieme čo nájdeme. Šancu má každý bez ohľadu na čokoľvek.

  viac o pozícii

Najväčšou hodnotou daren & curtis je náš tím plný skvelých ľudí.
Vďaka usilovnej práci a výborným nápadom dokážeme rásť.
Pridaj sa k nám.

Zo zákulisia