preloader
#campaign#corporateidentity#keyvisual#offline#online#print#video#web

MARSANN IT

Rozprestierame krídla

Nebojte sa nás pochváliť

Zadanie

Spoločnosť MARSANN IT je exkluzívnym partnerom spoločnosti Lenovo v rámci celého Slovenska a na domácom trhu pôsobí úspešne už od roku 2006. Svojim klientom z oblasti business segmentu a ich zamestnancom poskytuje špeciálne zľavy na vybrané produkty Lenovo, značkový servis, ako aj množstvo ďalších výhod a benefitov. Zadanie vytvoriť ich nový kľúčový vizuál, v ktorom by sa snúbila ľahkosť s profesionalitou a svetovou prestížou, nebolo pre našu agentúru vôbec ľahké.

Naše riešenie

Klientovi, ktorý na slovenskom trhu zosobňuje spoľahlivosť a maximálny profesionálny prístup sme priniesli riešenie s flexibilným a ľahko rozvíjateľným vizuálnym konceptom pre všetky druhy nosičov a médií.

Idea

Podnikanie a biznis potrebujú pre svoj úspešný rozvoj v prvom rade otvorený priestor, voľnosť a možnosť rozletu. To všetko v prirodzenom spojení s vysokou profesionalitou a spoľahlivosťou sa premietlo vo finálnom výsledku, ktorý hneď na prvý pohľad upúta svojou čistotou, ľahkosťou a precíznym spracovaním a súčasne pritom doslova dýcha životom.

Korporátna identita

Radikálnu zmenu podstúpila predovšetkým celková farebnosť, ktorá však nestratila nič na serióznosti a decentnosti, a v súlade s ňou získala svoju novú tvár aj kompozícia, grafika a typografia. Miernou úpravou prešlo zároveň aj samotné logo spoločnosti.


GOLD

CMYK 6.22.75.10
RGB 224.185.78
WEB #e0b94e

SILVER

CMYK 0.0.0.50
RGB 156.157.157
WEB #9c9d9d

BLACK

CMYK 60.40.40.100
RGB 0.0.0
WEB #000000

Key visual

V porovnaní s predošlou podobou predstavuje nový vizuál z našej dielne doslova pravý opak, a to nielen po výrazovej, ale aj obsahovej stránke. Kľúčovým jednotiacim symbolom sa stal poletujúci motýlik, predstavujúci vzdušnú ľahkosť a slobodu, ktorý sa zároveň stal osviežujúcim dynamickým prvkom vizuálu. Okrem toho, že evokuje ľahkú dostupnosť a slobodu v podnikaní, poskytuje spoločnosti zároveň dostatok priestoru na komunikáciu širokého spektra aktivít a služieb.

Online

Všetky komplexné zmeny, ako aj čiastkové úpravy vo vizuálnej komunikácii sa, pochopiteľne, odzrkadlili na webových stránkach spoločnosti s e-shopom značkových produktov www.lenovoonline.sk

Newsletter

Nebojte sa nás pochváliť
Pozrite si referenciu online