preloader
#campaign#offline#online#print#TV

Lenovo Slovakia

Hello MOTO!

Nebojte sa nás pochváliť

Zadanie

V rámci medzinárodnej reklamnej kampane predstavila spoločnosť Lenovo svoju horúcu novinku aj na Slovensku. Modulárne telefóny nového radu MOTO Z s prídavnými modulmi MOTO Mods™ poskytujú vďaka svojej variabilite skutočne nevídané možnosti zábavy a využitia, ktoré spoločnosť potrebovala odkomunikovať adekvátnou formou v našom domácom prostredí.

Naše riešenie

Adaptovať na Slovensku kampaň globálnej značky nemusí byť vzhľadom na rozličné jazykové a najmä kultúrne rozdiely vždy jednoduchou záležitosťou. Keďže sa kampaň v tomto prípade sústreďuje primárne na benefity produktu MOTO Z a jeho flexibilné využitie, jej lokálnu úpravu sme prirodzene prispôsobili týmto kritériám a novinku sme slovenským zákazníkom predstavili od A do Z.

Idea

„Hello MOTO!“ Vitajte vo svete skutočne neobmedzených možností. Špičkový ultratenký smartfón prináša užívateľom rozšírenia, vďaka ktorým môžu svoj telefón v sekunde zmeniť doslova na nepoznanie. Prídavný reproduktor, projektor, fotoaparát, power banka alebo štýlový zadný kryt z prémiových materiálov, to všetko robí z MOTO Z ozajstný zážitok.

TV spot

Dynamický reklamný spot sa vysiela v slovenských televíziách TV JOJ, JOJ PLUS a WAU so špecifickými packshotmi pre najväčších slovenských operátorov Orange a Telekom. Jeho adaptovanej slovenskej verzii prepožičala hlas známa herečka Lenka Košická.

Offline

Kampaň uvádza novinku Lenovo aj na tradičných nosičoch a využíva pritom veľkorozmerné outdoorové plochy na verejných priestranstvách – napríklad vo frekventovanom podchode na Hodžovom námestí v Bratislave.

Print

Neobyčajné možnosti nového smartfónu a jeho modifikácií sa potenciálnym zákazníkom ukážkovo predviedli vo forme tlačenej reklamnej inzercie v časopisoch a na letákoch.

 

Online

Novinka pochopiteľne púta pozornosť aj v online prostredí. Neprehliadnuteľný branding oslovuje cieľovú skupinu zákazníkov na obľúbených webových portáloch a stránkach.

Nebojte sa nás pochváliť