preloader

Tvorba a rebranding značiek

Na začiatku každej cesty stojí nápad a pochopenie vízií klienta. V našom tíme máme odborníkov, ktorí dokážu pretaviť vlastnosti a charakter produktov a služieb do vizuálnej formy vášho brandu.


Neponúkame vám iba značku, ale ukážeme vám jej unikátny príbeh a povieme vám, ako ho ukázať vašim zákazníkom.

Nápad, naming a tvorba loga

Vytvárame názvy firiem a spoločností. Každá verzia názvu, s ktorou k vám prídeme, má svoj vlastný príbeh, na ktorom vybudujete vašu značku. Okrem definovania loga, farebnosti či umiestnenia, vám pripravíme aj návrhy loga na rôznych propagačných materiáloch podľa potreby.

Brand building

Tvorba brandu je len začiatok. Povieme vám ako značku uviesť na trh, ako písať jej príbeh a urobiť z nej
pre ľudí love brand.

Pochopenie

V prvom kroku sa veľa pýtame a radi sa s vami rozprávame o vašich potrebách. Až v druhom kroku elegantne triafame do čierneho.

Korporátna identita

Základom silného brandu je aj komplexná firemná identita. Či ide o novú značku alebo rebranding, pripravíme dizajn manuál a corporate identity na účely prezentácie vašej firmy.

Vybudujte svoju novú značku

Máte záujem o naše služby?
Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.

Povinný údaj

Referencie

Online marketing a reklama

Vytvárame online kampane, ktorých ciele sú presne definované. Vy tak platíte za vopred zvolenú konverziu.

Reklamné kampane

Od stratégie a mediálnych plánov vás spoľahlivo dovedieme až k úspešnej reklamnej kampani. Vďaka kreatíve a nasadeniu, ktoré vám budú sedieť na mieru.

Tvorba moderných webov

Ak potrebujete efektívny moderný web alebo aplikáciu, ste na správnom mieste. Dôkazom sú desiatky úspešných realizovaných projektov.

Komplexná marketingová podpora a poradenstvo

Základom marketingového poradenstva sú aktuálne analýzy a prieskumy. Na nich staviame know-how, ktoré vkladáme do každého projektu.

Zo zákulisia