preloader

Tvorba moderných webov

Ak potrebujete moderný a efektívny web, ktorý vám bude zarábať peniaze, ste na správnom mieste. U nás si nekupujete iba webový priestor či prepracovaný design. Dáme vám lokalitu, na ktorú sa bude vaša cieľová skupina rada vracať, pretože tam jednoducho nájde informácie, obsah, či produkty, ktoré hľadá.


Dôkazom sú desiatky úspešne zrealizovaných projektov.

UX a UI dizajn

Hovorí sa, že dizajn predáva. My vieme, aký je tento fakt dôležitý, preto nám pri návrhu vášho webdizajnu neunikne žiadny detail. Po analýze konkurenčných webstránok prichádzame s kreatívnymi riešeniami.

SEO - optimalizácia vyhľadávania

SEO optimalizácia nám otvára cestu k zviditeľneniu webovej stránky pre vašu cieľovú skupinu na popredných miestach v Google vyhľadávači. Dôsledná SEO analýza je zárukou dlhodobého udržania tejto pozície v rámci konkurenčných webov.

Development

Naši programátori sa nezľaknú žiadnej výzvy a spoločne privedieme vaše predstavy k dokonalému a funkčnému webu ušitému na mieru vašim predstavám. Či je to HTML5, JavaScript, Java, C# alebo C++, nezľakneme sa žiadnej výzvy.

Digitalizácia a aktualizácia údajov

V súčasnom modernom veku smartfónov, tabletov
a mobilných zariadení vzniká potreba na digitalizáciu grafických, ale aj textových údajov do digitálnej formy. Podstata každého webového portálu a informačného systému sú kvalitné a hlavne aktuálne údaje. S nami máte istotu, že ostanete “up to date”.

Servisná podpora

Je dôležité, aby váš web fungoval nonstop a bez výpadkov. My vám zaručíme kľudný spánok, zatiaľ čo naši špecialisti sa postarajú o jeho hladký chod.

Vytvorte si nový web

Máte záujem o naše služby?
Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.

Povinný údaj

Referencie

Online marketing a reklama

Vytvárame online kampane, ktorých ciele sú presne definované. Vy tak platíte za vopred zvolenú konverziu.

Tvorba a rebranding značiek

Dokonalý dizajn vytvára obraz o vašej spoločnosti a jej úspechoch. Pokiaľ hľadáte logo, názov firmy alebo korporátnu identitu, vyhľadajte nás.

Reklamné kampane

Od stratégie a mediálnych plánov vás spoľahlivo dovedieme až k úspešnej reklamnej kampani. Vďaka kreatíve a nasadeniu, ktoré vám budú sedieť na mieru.

Komplexná marketingová podpora a poradenstvo

Základom marketingového poradenstva sú aktuálne analýzy a prieskumy. Na nich staviame know-how, ktoré vkladáme do každého projektu.

Zo zákulisia