preloader

Online marketing a reklama

Zvýšime predaj vašich produktov vďaka online marketingu a maximálne účinnej internetovej reklame. Presne cielené a optimalizované performance kampane a výkonnostný marketing efektívne podporia váš biznis a otvoria vášmu podnikaniu nové perspektívy.


Prinášame vám strategické riešenia, ktoré zaručujú úspech do posledného detailu.

Social media marketing

Vieme osloviť konkrétne skupiny ľudí, ktoré majú o vaše produkty reálny záujem. Vďaka tomu vám zabezpečíme účinnú reklamu na Facebooku, Twitteri, YouTube či LinkedIne.

Analytics

Analyzujeme dáta, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou pri tvorbe online stratégie. Tie potom aplikujeme na vaše online kampane na Googli.

Adwords

Všetky naše rozhodnutia sú založené
na dátach a štatistikách. Nastavíme tie správne kľúčové slová pre vašu kampaň.

Content marketing

Vytvárame obsah, ktorý vzdeláva vašich zákazníkov prostredníctvom blogov, videí či tutoriálov. Pomáhame tak budovať renomé v danej oblasti, etablovať sa a pozicionovať vašu spoločnosť.

Zvýšte výkonnosť vášho biznisu

Máte záujem o naše služby?
Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.

Povinný údaj

Referencie

Tvorba a rebranding značiek

Dokonalý dizajn vytvára obraz o vašej spoločnosti a jej úspechoch. Pokiaľ hľadáte logo, názov firmy alebo korporátnu identitu, vyhľadajte nás.

Reklamné kampane

Od stratégie a mediálnych plánov vás spoľahlivo dovedieme až k úspešnej reklamnej kampani. Vďaka kreatíve a nasadeniu, ktoré vám budú sedieť na mieru.

Tvorba moderných webov

Ak potrebujete efektívny moderný web alebo aplikáciu, ste na správnom mieste. Dôkazom sú desiatky úspešných realizovaných projektov.

Komplexná marketingová podpora a poradenstvo

Základom marketingového poradenstva sú aktuálne analýzy a prieskumy. Na nich staviame know-how, ktoré vkladáme do každého projektu.

Zo zákulisia