preloader

Vzdelávajte seba
aj svoj biznis

Pripravili sme pre vás sériu marketingových školení,
ktoré vám pomôžu rozvinúť podnikanie
a zefektívnia vaše marketingové aktivity.

Záleží nám na tom, aby naši klienti rástli.
Školenia pripravujeme precízne a garantujeme vám 100%-nú spokojnosť. V opačnom prípade vám po posúdení relevantného dôvodu uhradenú sumu vrátime.

Zvýšte svoje zisky
vďaka efektívnemu
marketingu

Naše školenia sú určené pre malých
a stredných podnikateľov, marketingových managerov
a všetkých nadšencov efektívneho marketingu.

Ako vytvoriť úspešnú značku

TIEŽ CHCETE, ABY SI ĽUDIA VYBUDOVALI POZITÍVNY VZŤAH K VAŠEJ ZNAČKE?
Zabudnite na to, že vaším hlavným benefitom bude najnižšia cena. Doprajte svojmu biznisu značku, ktorá bude mať s vaším zákazníkom vzťah ako vy s dobrým známym.

Školenie už prebehlo!

Ako na stratégiu komunikácie na sociálnych sieťach

VYUŽITE SOCIÁLNE SIETE V PROSPECH SVOJEJ ZNAČKY
Naše školenia sú určené pre malých a stredných podnikateľov, marketingových manažérov a všetkých nadšencov efektívneho marketingu.

Školenie už prebehlo!

Zuzka Makúchová a Tomáš Cako
O školiteľovi
Zuzka Makúchová a Tomáš Cako
Social Media Manažéri

Zuzka sa venuje social media už takmer štyri roky. V jej portfóliu nájdete značky z najrôznejších segmentov. Spravovala sociálne siete klientom ako Terno, Lenovoonline.sk, Sedita, Pupa Milano, Daikin, Wellness Hotel Patince či takmer desiatke developerských projektov.

Tomáš začínal s reklamou v spoločnosti daren&curtis ako stážista a napokon sa vypracoval na plnohodnotného člena tímu. Okrem sociálnych médií má pod palcom kreatívne riešenia pre klientske digitálne kampane, copywriting, no nestratí sa ani v offline riešeniach.

Jakub Čech
O školiteľovi
Jakub Čech
CEO

Jakub Čech, zakladateľ daren&curtis, začal podnikať už od svojich 17 rokov. Odvtedy pracoval pre desiatky lokálnych aj medzinárodných klientov ako napr. Sygic, Hopin, Max Sport, Medusa group a mnoho ďalších. Má za sebou úspešne zvládnuté projekty najmä vďaka tomu, že dokáže klientom správne poradiť a dokonalo nastaviť efektívnu stratégiu komunikácie v každej situácii.

Fotogaléria