preloader
#campaign#keyvisual#offline#online#print

Möbel Hoff

Nábytok je zážitok

Nebojte sa nás pochváliť

Zadanie

Spoločnosť Möbel Hoff je obľúbeným predajcom praktického štýlového nábytku do každej domácnosti aj firmy. Široký sortiment ponúkaného tovaru, ako aj užívateľsky ústretové služby si získali počas uplynulých rokov množstvo priaznivcov. Naša agentúra získala možnosť postarať sa komplexne o jej reklamu a efektívnu marketingovú komunikáciu.

Naše riešenie

Vybudovať plnohodnotný domov je zodpovedná a náročná úloha na celý život. Rovnako zodpovedne k tejto neľahkej výzve pristúpil aj náš tím. Kreatívny koncept z jeho dielne je nastavený tak, aby dokázal zaujať cieľovú skupinu a dlhodobo komunikoval ponuku spoločnosti.

Idea

Pocit skutočného domova neovplyvňuje jeho veľkosť či poloha, ako práve to, čo ho skutočne vypĺňa. Vytvoriť príjemnú domácu atmosféru predstavuje ozajstnú výzvu, ako čo najefektívnejšie osloviť zákazníka a získať si jeho dôveru.

Key visual

Výtvarné riešenie vizuálnej komunikácie oplýva ľahko prístupnou a jednoduchou kompozíciou. Príjemná čistá farebnosť umocňuje pocit vzdušnosti a otvoreného priestoru a poskytuje tak možnosť skutočne širokého výberu. V súlade s aktualizovaným posolstvom a akčnými sloganmi získava celkový kľúčový vizuál nenútený šarm a prirodzenú ľahkosť.

Offline

Vhodne zvolená forma komunikácie sa efektívne prejavuje aj v prostredí outdooru a OOH médií. Tie tvoria predovšetkým tradičné printové nosiče ako postery či bilbordy.

Online

Aktuálna ponuka spoločnosti sa pravidelne každý mesiac dostáva k zákazníkom vďaka presne cieleným online kampaniam a social media komunikácii. Naša agentúra zabezpečuje ich prípravu, ako ak kompletnú správu v prostredí sietí Google Display Network a Facebook.

Nebojte sa nás pochváliť
Pozrite si referenciu online