preloader
#branddna#brandstrategy#employerbranding

Mobilonline

Radi poradíme

Nebojte sa nás pochváliť
Kompletná brandová stratégia
Klient

Mobilonline je špecialistom v oblasti predaja mobilných telefónov s najširším sortimentom príslušenstva na slovenskom trhu. V segmente pôsobia viac ako 20 rokov a majú viac ako 50 predajní.

Zadanie

Zadefinovanie značky Mobilonline v dvoch rovinách. Smerom do vnútra na interných zamestnancov a navonok upevnenie pozície špecialistu a perfektného zákazníckeho servisu na trhu.

Naše riešenie

Kompletná analýza značky pomocou prieskumu, zadefinovanie DNA spoločnosti - poslanie, filozofiu, hodnoty, archetyp a následné vizuálne spracovanie celej identity.

Vytvorili sme

DNA značky
Pozicioning značky
Corporate idendity
Employer branding

"Šikovný tím ľudí v daren&curtis nás nesklamal a vytvoril pre nás úžasný koncept dizajnu a loga v nápaditých moderných farbách a na prvotriednej úrovni. Odmenou je nám nie len vyšší počet objednávok, ale hlavne radosť zákazníkov z nového vzhľadu predajní a internetového obchodu. V spolupráci pokračujeme.“

Ing. Milan Kovalančík - CEO
Radi poradíme

Slovakia ring | Case study | daren&curtis
Piktogram

Zvolený maskot “smajlíka” reprezentuje usmiatych pracovníkov, ktorí pomáhajú zákazníkom a vždy sa zo všetkých svojich síl snažia poradiť pri kúpe najvhodnejšieho tovaru ako aj pri zodpovedaní otázok. Piktogram vychádza zo zadefinovaného DNA z archetypu OPATROVATEĽ, pre ktorého sú charakteristické vlastnosti empatia, starostlivosť a pomoc druhým.

Claim

 

 

 

 

 

 

DNA

Slovakia ring | Case study | daren&curtis
Branding priestorov

Webdesign

Offline komunikácia

Online komunikácia