preloader

Golem Club

SEO kampaň

Nebojte sa nás pochváliť
Ako sme najväčšej sieti fitness centier Golem Club vybojovali prvé pozície na Google?
O KLIENTOVI

Golem Club je najväčšou sieťou fitness centier na Slovensku a momentálne ju tvorí celkovo 11 prevádzok. Ponúka množstvo kvalitných služieb od fitness, skupinové cvičenia, cez osobných trénerov, wellness, masáže až po plavecké bazény.

INSIGHT

Fitness centrá sú vysoko konkurenčným segmentom a v čase pandémie aj negatívne zasiahnutým. O to viac je pre nich dôležité zvíťaziť nad svojimi konkurentmi v organických výsledkoch.

ČO SA NÁM PODARILO?

Zlepšenie pozícii kľúčových slov
Získanie prvých pozícii v organike
Nárast organickej návštevnosti
Dohľadateľnosť na nové kľúčové slová

NA ČOM SME PRACOVALI?

Hĺbková analýza a SEO stratégia
Návrhy na vylepšenia podstránok a blogu
Rich snippets, meta dáta a alt tagy
Korekcia štruktúry URL a presmerovania
Čistenie linkového portfólia
Návrhy na linkbuilding spolupráce

"“Oceňujem prehľadné reporty, ktoré boli vytvárané a dopĺňané podľa našich požiadaviek. V rámci SEO optimalizácie nášho webu sme vykonali viacero úprav podľa odporúčaní, ktoré sme dostali a podrobne vyhodnocovali. Za všetko hovorí vylepšenie pozícii v rámci organického vyhľadávania.”“

Michal Šeminský Marketing Director, Golem Club

kľúčových slov v organickom vyhľadávaní

na najdôležitejšie kľúčové slová

nárast organickej návštevnosti

Zlepšenie pozícii kľúčových slov v organickom vyhľadávaní v TOP 10

Na základne hĺbkovej analýzy sme vypracovali dôkladnú SEO stratégiu, v ktorej sme smerovali jednotlivé aktivity na zlepšovanie organických pozícií vybraných kľúčových slov. Vďaka tomu sa nám podarilo posunúť stránku Golem Club vyššie na dané výrazy do prvých TOP 10 pozícií.

Získanie prvých pozícii v organike na najdôležitejšie kľúčové slová

V stratégii sme sa zamerali zvýšenie organických pozícií aj pri najviac konkurenčných slovách, ako sú fitness Bratislava, fitness centrum Bratislava a posilňovňa Bratislava. Po niekoľkých mesiacoch intenzívnej práce sme Golem Club dostali pri daných slovách na prvé a druhé miesta.

Content marketing

Na základe nášho odporúčania sa založila aj blogová sekcia, kde sme navrhovali témy článkov podľa najhľadanejších fráz, ktoré ľudia vyhľadávajú v spojitosti s cvičením. Aby mali články väčšiu šancu preraziť v organike, potrebovali sme, aby ich písali autority v danej téme. Články písali samotní tréneri – odborníci na dané témy a my sme ich následne optimalizovali tak, aby boli na Google dohľadateľné na prvej strane.

Nárast organickej navštevnosti

V mesiaci september 2021 sme zaznamenali až 85% zvýšenie organickej návštevnosti oproti septembru v roku 2020. Veľkú časť návštevnosti sme prilákali aj založením blogu, kde pribúdali zaujímavé články písané na základe analýzy kľúčových slov, ale aj ďalšími SEO aktivitami.