Ahoj!
Do darenu hľadáme Performance Specialistu, ktorý má už minimálne 2 roky skúseností so správou digitálnych kampaní.

daren&curtis

Toto bude tvoja náplň práce:

  • Tvorba dlhodobých digitálnych kampaní so zameraním na rast klienta. Máme performance kampane, brandové kampane, no niekedy aj mix oboch. Budeš rozbiehať a zlepšovať biznis našich klientov.
  • Vyhodnocovanie dosiahnutých výsledkov a ich prezentácia pred klientom. Dávame si záležať na analýze dát a výkonnosti kampaní.
  • Neskôr po zaučení tvorba digitálnych marketingových stratégii
  • Občasná výpomoc so SEO

Požiadavky:

  • Strategické a analytické myslenie
  • Máš minimálne 2 ročné skúsenosti s tvorbou a správou kampaní v Google Ads a v Business Manageri. A nebojíš sa aj väčších budgetov 😊
  • Aktívne pracuješ s Google Analytics, Google Tag Managerom a Google Ads Editorom.
  • Výborný prehľad v aktuálnych trendoch a dokážeš ich využiť v prospech klienta.
  • Absolútnu zodpovednosť a dochvíľnosť, deadline je pre nás svätý.
  • Výhodou sú aj základne skúsenosti so SEO

Ponúkame:

  • Motivačný plat, podľa tvojich skills, produktivity a kvality výstupov. 11-15€/hodina. Hodinovku uvádzame kvôli tomu, že tvoj pracovný čas bude flexibilný a vieme si dohodnúť aj špeciálnu formu úväzku, ktorá ti bude vyhovovať (napr. 4-dňový pracovný týždeň). V prípade full-time 1400 – 2000 eur.
  • Čo sa týka finančnej odmeny, pracujeme formou produktívno-motivačného odmeňovania, takže svoju odmenu máš pevne vo svojich rukách a žiaden prípadný nadčas u nás nerobíš zadarmo 😉 Viac ti priblížime na osobnom pohovore.
  • Homeoffice alebo práca mimo office je u nás bežná prax. Myslíme si však, že budeš aj tak rád/rada chodiť do agentúry, pretože tu sedí tím pohodových mladých ľudí, s ktorými sa každý deň výborne zasmeješ.
  • Obrovský priestor na rast a sebarealizáciu. Je čas na povýšenie. Urobíme z teba Senior Performance špecialistu! Očakávame teda, že sa u nás ohreješ dlhšiu dobu a zažiješ s nami spoločné úspechy v digitálnom marketingu.
  • Inšpiratívne pracovné prostredie. Nedávno sme sa presťahovali do vlastného rodinného domu, takže sa môžeš tešiť na útulnú kanceláriu (pocit ako na chate po celý rok), zdravé a kreatívne obedy (pozri náš Instagram – https://www.instagram.com/stories/highlights/18111428614248836/), 6 firemných elektro-kolobežiek.

Dočítal/a si sa až sem? Možno si to práve ty!

Vidíš sa u nás? Tak sa ozvi čo najskôr a okrem CV nezabudni pripojiť informáciu, čo je tvoj najväčší úspech v rámci tvorby a spravovania PPC kampaní.

Forma spolupráce:

Full-time

Termín nástupu:

ASAP alebo podľa dohody