Ahoj!
Som Tomáš a do nášho digitálneho oddelenia hľadám
nadšenca pre online s analytickým myslením a kreatívnou dušou. A neboj, nemusíš mať 5 rokov skúseností 😉

Hľadáme človeka, ktorý má komplexný a logický pohľad na problém a dokáže prísť so zaujímavým, no najmä efektívnym riešením. Neočakávame, že budeš vo všetkom expert, pretože popri práci ťa toho veľa naučíme. Musíš však mať praktické skúsenosti  s nastavovaním v Google Ads, Business manageri a základné znalosti s Google Analytics.

Performance je pre nás MUST z dôvodu, že klienti chcú vidieť výsledky. V daren&curtis totiž staviame kampane na brandformance prístupe, ktorý ťaží z budovania značky v prospech performance a opačne. Preto, ak si zároveň aj kreatívny, máš obrovskú výhodu.

Kreatíva, konkrétne písanie textov, ktoré prinesú požadovaný efekt bude vypĺňať až štvrtinu tvojho pracovného času. Preto je potrebné aby si mal dostatočnú slovnú zásobu so zameraním na performance a tiež zvládnutú gramatiku.

My ti na oplátku ponúkame možnosť získať nové skúsenosti v oblasti online marketingu a kreatívy. Ukáž nám, v čom si dobrý a my ti dáme priestor na sebarealizáciu.

Čo od teba očakávame?

 • Absolútnu zodpovednosť a dochvíľnosť, deadline je pre nás svätý
 • Analytické ale aj kreatívne myslenie
 • Schopnosť prinášať kvalitné výsledky s pridanou hodnotou
 • Vlastnú motiváciu neustále sa zlepšovať
 • Mal by si byť tímový hráč, ale vedieť pracovať aj samostatne
 • Chceme, aby si bol stabilnou súčasťou nášho tímu – interná/externá spolupráca (full time / part-time podľa dohody)
 • Praktické znalosti s Google Analytics, Google Ads a Business Managerom (overíme si na pohovore. Minimálne polrok praxe na projektoch)

Čo budeš robiť?

Ako už názov tejto pozície hovorí, Kreatívny PPC špecialista, nebudeš sa nudiť. Stereotyp je to, čo určite nezažiješ. Počas pracovného týždňa sa budeš venovať týmto aktivitám:

 • Nastavovať, spravovať a analyzovať kampane v Google Ads, na Facebooku a Instagrame (po dôkladnom zaškolení sa budeš neskôr stretávať aj s klientmi a prezentovať im výsledky kampane)
 • Vymýšľať texty a kreatívu do online kampaní
 • Robiť jednoduché SEO analýzy webov

Čo za to dostaneš?

Motivačný plat, podľa tvojich skills, produktivity a kvality výstupov. Minimálne zarobíš 7 € na hodinu. 7 € na hodinu je najnižšia hranica tvojho zárobku a museli sme ju uviesť iba kvôli zákonu. Hodinovku uvádzame kvôli tomu, že tvoj pracovný čas bude flexibilný a vieme si dohodnúť aj špeciálnu formu úväzku, ktorá ti bude vyhovovať (napr. 4-dňový pracovný týždeň, part-time, prípadne externá spolupráca).

Na čo ďalšie sa môžeš tešiť:

 • Čo sa týka finančnej odmeny, pracujeme formou produktívno-motivačného odmeňovania, takže svoju odmenu máš pevne vo svojich rukách a žiaden prípadný nadčas u nás nerobíš zadarmo 😉 Viac ti priblížime na osobnom pohovore.
 • Inšpiratívne pracovné prostredie. Aktuálne sídlime v MyHive Tower (bývalý Polus Tower), už čoskoro ale mierime do vlastného rodinného domu, takže sa môžeš tešiť na agentúrne bistro, fitko a endless garden parties 😉
 • Homeoffice alebo práca mimo office je u nás bežná prax. Myslíme si však, že budeš aj tak rád/rada chodiť do agentúry, pretože tu sedí tím pohodových mladých ľudí, s ktorými sa každý deň výborne zasmeješ.
 • Možnosť rozvíjať svoje skilly na špičkovú úroveň vďaka odbornému tímu
 • Príležitosť realizovať sa, rásť a vzdelávať sa

Dočítal si sa až sem? Možno si to práve ty

Pošli nám svoje CV a nejakú jednu-dve vety o sebe. Ak budeme cítiť potenciál, pozveme ťa na osobný pohovor. Na pohovore si overíme ako premýšľaš, ale aj to, aké máš skills. Ak máš záujem pracovať na tejto pozícii, napíš nám. Nezabudni priložiť svoje CV, ideálne aj s certifikátmi.

Forma spolupráce:

Full-time alebo part-time podľa dohody

Termín nástupu:

ASAP alebo podľa dohody