Ahoj!

Do nášho tímu potrebujeme novú posilu. Ak nehľadáš iba klasickú agentúrnu prácu, ale priestor ako posunúť svoju kariéru a osobnosť na ďalší level, tak určite čítaj ďalej.

Pozri sa ako to u nás v darene vyzerá 🙂

Koho hľadáme?

V súčasnosti hľadáme človeka, ktorý nemusí mať veľké skúsenosti s marketingom. Preferujeme skôr nepopísaný papier, ktorý má základné znalosti o marketingu, sleduje digitálne trendy a inklinuje k projektovému riadeniu. Chceme niekoho, kto sa chce posunúť profesionálne a osobnostne ďalej, má vytrvalosť a chuť na sebe zamakať a rozvíjať sa. My ti dáme priestor, naše know-how a od teba očakávame tvoje nadšenie a energiu 😊

Neil Patrick Harris Work GIF by bubly - Find & Share on GIPHY

Čo budeš robiť?

Bežnou praxou v agentúrach je, že account funguje ako preposielač mailov. Toto u nás vôbec neplatí. Tvojou hlavnou náplňou práce bude starať sa o klientov a budovať si s nimi pozitívny vzťah. Budeš ich konzultant a partner, na ktorého sa môžu spoľahnúť a o kom vedia, že robí všetko preto, aby im pomohol. Okrem toho budeš:

 • Projektovo riadiť performance kampane a socials tvojim prideleným klientom
 • Vytvárať briefy pre kreatívcov a riadiť pridelené projekty
 • Vypracovávať cenové ponuky
 • Podieľať sa na vytváraní marketingových stratégií pre klientov
 • Zúčastňovať sa zaujímavých produkcií
 • Zbierať veľmi veľa skúseností nielen z marketingu, ale aj z klasického biznis života, ktoré sú na nezaplatenie 😊

Čo ti dáme?

Motivačný plat sa bude odvíjať od tvojich skills, produktivity a kvality výstupov. Určite to bude v intervale od 1.000 do 2.500 €. Uznávame filozofiu work-life balance, a práve preto máme flexibilný pracovný čas a nekonečný počet dovolenkových dní. Celé to záleží od tvojej zodpovednosti a šikovnosti. 😊  A homeoffice je u nás bežnou praxou.

V daren&curtis veľmi dbáme na neustálom vzdelávaní zamestnancov. Školenia a workshopy sú samozrejmosťou, no najväčšou pridanou hodnotou je, že ti pomôžeme nastaviť osobné a pracovné ciele. Budeme si ich spolu vyhodnocovať, vďaka čomu sa budeš neustále zlepšovať. A to nielen profesionálne, ale aj osobnostne. Lebo našou filozofiou je rozvíjať potenciál ľudí a zameriavať sa na ich silné stránky.

Okrem toho ti dáme:

 • Pracovné miesto v našom domčeku so záhradou
 • Skvelý kolektív, v ktorom je vždy dostatok zábavy
 • Najlepšie teambuildingy
 • Firemné bistro priamo v priestoroch agentúry
 • Nekonečné zásoby kávy, čaju a RedBullu
 • Zdravé desiate a olovranty v podobe čerstvého ovocia
 • Multisport kartu
 • Možnosť rozvíjať svoje skilly na inovatívnych projektoch pre klientov z rôznych oblastí
 • Motivačný plat, ktorý sa bude odvíjať od tvojich skills, produktivity a dosiahnutých obchodných cieľov. Od 1.000 do 3000 €.
 • Flexibilný pracovný čas

 Sme daren&curtis!

Agentúra daren&curtis vznikla v roku 2004 a dnes nás je v office zhruba 25. Ročný obrat dosahujeme niečo tesne pod 2 milióny eur. Pre klientov vytvárame nové značky, launchujeme nové produkty nielen na slovenský trh. Vymýšľame, navrhujeme a spravujeme väčšie i menšie online a offline kampane. Sme jednoducho fullservisová agentúra.

Okrem toho sme však aj skvelý tím. Môže to znieť ako klišé, no u nás to skutočne platí 5-násobne. Sme kamoši v práci aj mimo nej. Chodíme na uletené teambuildingy, ale aj spontálne akcie, ako napríklad paddleboard na Zlatých pieskoch či neplánovaný žúr.

Ako budeme vyberať?

Človeka hľadáme ideálne ihneď, aj keď viem, že to tak reálne nefunguje. Budeme však hľadať dovtedy, kým nenájdeme „perfect match“. Pohovor pozostáva z vypracovania zadania a následne osobného stretnutia.

Ukáž nám, čo sa v tebe skrýva

Teraz nás už poznáš, vieš koho hľadáme a čo od práce v našom tíme, ale aj celkovo v našej agentúre môžeš očakávať. Chceme ti dať šancu ukázať sa a posúvať sa vpred. Ak sa chceš osobne stretnúť a porozprávať sa o spolupráci, určite napíš našej HR-istke, Katke. Nezabudni však priložiť svoje CV.

Ďakujeme za tvoj čas a tešíme sa na tvoj životopis

Termín nástupu: dohodou