Ubehlo už pár mesiacov odkedy sme sa nasťahovali do nových kancelárskych priestorov v Polus Tower I. Od októbra 2015 sa naše priestory premenili na imidžový office. Už sme sa tu zabývali, čo-to vylepšili a tak sme sa rozhodli, že sa pochválime svetu a urobíme to štýlovo – cez Google Street View.

Naša najobľúbenejšia zóna je kuchynka, kde pravidelne raňajkujeme alebo po obede networkujeme pri obľúbenom „kapučínku“. V tesnom závese za kuchynkou je chill-out zóna plná tulivakov a ako bonus sme si sem na vyvetranie hlavy namontovali hojdačku. Keď sa na nej hojdáte (na 15.poschodí), cítite sa ako s hlavou v oblakoch. 🙂 So cool, right? Samozrejme, nesmiem zabudnúť vypichnúť technické vybavenie, reprezentatívnu zasadačku a pre väčší urban-look sme zanechali betónové stropy. Čerešničkou na torte sú polepy stien vytvorené in-house našimi grafikmi.

Už vizualizujete, ako to asi vyzerá naživo? Prejdite sa u nás hneď teraz! Že sa to nedá? Kliknite na tento odkaz a prevedieme vás našim officom cez Google street view, s ktorého realizáciou nám pomohol Matt Rybansky.

snimkaNakoniec musím dodať, že nám sa v priestoroch pracuje úžasne. Príďte sa presvedčiť na vlastné oči, pozývame vás k nám na „kapučínko“. 🙂

PS: Ak máte záujem o dlhšie čítanie, náš CEO Jakub Čech poskytol rozhovor pre kancelarie.sk, ktorý si prečítate tu.

dc_priestory_polus-90dc_priestory_polus-77dc_priestory_polus-1dc_priestory_polus-12dc_priestory_polus-22dc_priestory_polus-28dc_priestory_polus-30dc_priestory_polus-33dc_priestory_polus-43