Samozrejme, že to nemyslíme doslova, ale veď to poznáte sami. Pondelkové rána v práci nepatria asi medzi tie najobľúbenejšie dni vo vašom živote. A ja som sa rozhodol, že jedno takéto pondelkové ráno svojim kolegom spríjemním. Viem, že aj drobnosti potešia, veď kto by sa neradoval z malého prekvapenia, ktoré ho čaká na pracovnom stole hneď ráno, obzvlášť v ten už spomínaný „zákerný“ pondelok.

V nedeľu som zbehol do obchodu a každému dievčaťu v našom office som kúpil jednu ružu. A malú čokoládu pre všetkých. Plán bol jasný. Kvet a čokoláda jednoducho musia fungovať. V pondelok ráno som si privstal, zbúchal hipsterské logo cez hipsterlogogenerator.com (nech to teda má aj nejakú formu), doplnil som k nemu na papier správne motivačné heslo a zaželal každému príjemný štart do nového týždňa. Do „anti fuj pondelok“ balíčka som prihodil ešte jumbo ceruzky, a tak som to celé prepojil s pracovným týždňom. Okrem toho, že som (pevne verím) potešil svojich kolegov.

12744672_10153425728888519_3830288046996274071_n-700x525

Náš týždeň v Darene tak odštartoval správne, dievčatá sa starajú o ruže doteraz (asi s láskou), ceruzkami kreslia grafici, accounti si robia poznámky. Viacerí kolegovia svoje „pondelkové prekvapko“ zverejnili na svojich sociálnych sieťach, čo, samozrejme, blahodarne pôsobí na budovanie našej značky… len tie čokoládky som už nikde nevidel.

Vyskúšajte niečo podobné niekedy vo svojej firme aj vy. Oplatí sa to. #maličkosťamiprotipondelkom