Hokejový ošiaľ z Majstrovstiev sveta už síce opadol, no my v agentúre žijeme hokejom aj naďalej. Možno aj viac, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Dnes pred obedom oznámil Peter Bondra prostredníctvom videa na Facebooku kandidatúru Richarda Lintnera na post nového Prezidenta Slovenského zväzu ľadového hokeja.

Ale to ste už možno postrehli, či už z televíznych novín alebo online denníkov a portálov, v ktorých sa táto správa objavovala už pár minút po tom, čo Rišo oznámil svoju kandidatúru. Dokonca ste sa možno už dnes aj preklikli na web  https://risolintner.sk/

riso-lintner

My sme sa o tom, že Rišo bude kandidovať, dozvedeli  už “zopár” dní vopred. Rišo nás totiž oslovil, či by sme mu pomohli s jeho kandidatúrou. Celý projekt bol dopredu dohodnutý ako pro-bono, čo v preklade znamená, že sme pre Riša a jeho tím pracovali zadarmo, z nadšenia pre slovenský hokej. Náš tím kreatívcov pripravil kompletnú vizuálnu identitu projektu a taktiež štruktúru, architektúru a dizajn prezentačného webu. Makali sme na tom v práci, mimo nej a včera až do noci, aby bolo dnes všetko pripravené na spustenie. Ako odhodlaný tím marketérov spolu s agentúrou GrapePr poskytujeme Rišovi aj cenný marketingový support.

riso-lintner-1

Náš CEO Jakub, Account directorka Ľubka a Rišo na tlačovke k jeho kandidatúre

riso-lintner-2