V piatok, 7. apríla, vyvrcholila súťaž slovenských a českých e-commerce projektov. Na MastersGate Ecommerce Summite sme spoznali tohtoročných víťazov, vypočuli si prednášky zaujímavých spíkrov a návštevníkov rozveselili čerstvým popcornom.

V piatok ráno sme prišli do budovy Fakulty informatiky a informačných technológií STU, kde sa už kúsok po kúsku stavala MastersGate lounge zóna, ktorej súčasťou sme boli aj my. Priniesli sme naše obľúbené tulivaky, rozložili stroj na popcorn a začali rozvoniavať naprieč celou budovou 🙂

Konferenciu otvoril Jakub svojou prednáškou „Ako tvoriť marketing novej generácie“. Rozprával o trendoch, ktoré so sebou prináša nastupujúca generácia Z. Ak im podnikatelia nebudú venovať dostatočnú pozornosť a držať s nimi krok, môžu to o niekoľko rokov výrazne pocítiť.

Jakub bol popoludní tiež účastníkom panelovej diskusie spolu so zástupcami ZOOT a Mall.sk.

https://www.instagram.com/p/BSlW4gRjGDr/?taken-by=darenandcurtis

Samozrejme ľudia sa mohli dozvedieť aj niečo o našej agentúre, pozrieť si naše portfólio alebo si zasúťažiť o miesta na našich školeniach. Sme veľmi radi, že sa u nás zastavilo veľa návštevníkov, s ktorými sme podebatovali a strávili niekoľko príjemných chvíľ.

Byť súčasťou eventov, kde sa stretnú šikovní a inšpiratívni ľudia, skvelí spíkri a celé to prebieha v uvoľnenej a priateľskej atmosfére, je pre nás potešením. Gratulujeme víťazným e-shopom a držíme im palce v ich ďalšom pôsobení 🙂

Z celého dňa vzniklo aj krátke video, o ktoré sa postaral nás kolega Oliver.