Všetko sa začalo správou, ktorú sme všetci dostali do svojich firemných e-mailových schránok.

Vážené dámy, vážení páni,

s radosťou vám oznamujem, že dňa 19.augusta 2016 (áno piatok) sa bude konať náš obľúbený letný teambulding! Nosná téma je RETRO, takže k tomu prispôsobíme aj naše outfity. Kto nepríde s akýmkoľvek retro prvkom, teambuildingu sa nemôže zúčastniť!  Vítané sú ladvinky, jarmilky, vlasy alá Jagr, céčka namiesto retiazok, vysoké froté ponožky v sandáloch, kúpacie čapice, potítka, kšiltovky… skrátka – akýkoľvek retro prvok je MUST HAVE. Fantazií sa medze nekladú. Hlavnou aktivitou teambuildingu bude minisplav, kde sa budeme plaviť kľudnými vodami Kiss Dunaja v lokalite Jelka – Madarász. (text bol samozrejme v Comic Sans)

Mail obsahoval samozrejme aj obrazové prílohy. Veď akoby aj nie.

sablona_3photo_splav

Ten posledný obrázok bol samozrejme iba čisto kvôli umeleckej hodnote, ktorú nádherne zhmotnil pán Tibor Huszár. Žiadny iný význam to nemalo.

Šortky hore, šušťáky dole. Ide sa na to.

Stretávka 8,30 na autobusovej stanici Mlynské Nivy, tak ako to bývalo zvykom za čias našich rodičov. Všetci pekne v kostýmoch, ako sa patrí. Video si môžete pozrieť TU.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nástup do SAD-ky smer Jelka. V dedine sme pôsobili nenápadne, ba priam skoro neviditeľne. Všimol si nás iba jeden jediný pán, ktorý celú situáciu zhrnul následovne.

„Takéto tu už dávno nebolo!“

– neznámy obyvateľ Jelky. (ten na bicykli na gifku)

Postupne sme sa nalodili na loďky, aj pár jedincov, ktorí sa báli, že by vypadli. Hmmmm. Zvláštne. Do cieľa naozaj nikto nevypadol. Až sa nám tomu nechce veriť.
img_8414

Po vylodení bol program nasledovný: Voľná zábava, náhodné vozenie sa na koníkoch, skákanie gumy, drtenie Čierneho Petra a tanec Macareny. Potom už nasledovala opekačka (slaninka a špekačky musia byť). Celé sme to zakončili retro diskoškou do rána bieleho. Niektorí potiahli, niektorí prespali (že Juro!).  Bolo super.

Na foto mrknite aj naše outfity. Ondro to tentokrát dal na Nicka Slaughtera. Jakub čistý vekslák. Tibor Mr. Miyagi. A Ľubka to pre istotu zahrala na Madonnu. Pecky bomby!

dc_retrosplav-2016_kolaz