Stalo sa už tradíciou, že každoročne pred Vianocami sa vyberieme na dvojdňový teambuilding. Rovnako si už tradične pre náš „večierok“ vyberáme penzión Sankt Johann v Liptovskom Jáne. Keďže sme v darene skvelá partia, opäť to bola poriadna zábava. Tohtoročná téma bola rocková, no temné to rozhodne nebolo.

Trojhodinovú cestu na Liptov niektorí využili na to, aby sa dostali do tej správnej nálady, niekto operatívne musel upravovať post na klientskom Facebooku a niektorí si dopriali poobedné zdriemnutie, aby boli plnohodnotne pripravení na to, čo ich čaká.

Hneď na úvod programu nás čakal highlight, o ktorom sa hovorí celý rok. Tým je Jakubova prezentácia o histórii daren&curtis a plánoch do budúcnosti. Emócie a dobrá nálada sa stupňovali každým zo 138 slideov. Po tomto silnom zážitku sme si rozdali darčeky od Secret Santu a mohla sa začať párty.

daren curtis, daren and curtis, blog, secret santa

Vďaka tvrdej rockovej hudbe mal zrazu každý v rukách gitaru (myslím tú vzdušnú), tanečníci sa prejavili okamžite a tí menej pohybovo zdatní aspoň vystrkovali rožky pri biliardovom stole. Dôkazom kvalitného večera bolo, že najtvrdší rockeri sa pobrali do postelí krátko pred piatou ráno.

daren curtis, daren and curtis, blog

Ráno vyzeralo, akoby sa stále neskončil predchádzajúci deň, len na niektorých jednotlivcoch bolo badať náznaky únavy. Po raňajkách v pevnom aj kvapalnom skupenstve (pre istotu) sme sa vybrali prebádať kúsok prírody v Stanišovskej jaskyni.

daren curtis, daren and curtis, blog, stanisovska jaskyna

Jaskyniarka nám priblížila, ako jaskyňa vznikla, odkedy je sprístupnená, aké tradície sa s ňou spájajú. Dokonca aj pohotovo reagovala na Erikove nezvyčajné zvuky, ktorými prejavoval svoj úžas. Najviac sme ocenili fľašu medoviny (ktorá stála asi toľko, čo jeden vstup) a žeruchovice, ktoré nám predala ešte pred prehliadkou a ktoré nás zahriali v chladnom počasí.

https://www.instagram.com/p/BN-IcnsjWQ8/?taken-by=darenandcurtis

Nasledovali skvelé halušky na obed a hneď potom druhé kolo rockovej párty. Treba priznať, že druhý večer už trval o niečo kratšie, no zábavy sme si užili rovnako.

daren curtis, daren and curtis, blog

Rockový Darenbilding dopadol na výbornú a splnil svoje poslanie – vypadnúť z pracovného tempa a utužiť vzťahy. Už teraz sa tešíme na ďalšiu spoločnú akciu, ktorá bude určite skôr ako o rok.