Dostávame sa do finále a toto je záverečný diel nášho videoblogu o tom, ako vybudovať úspešnú značku. Hovorili sme o piatich pilieroch každej úspešnej značky: kreativita a odlišnosť, pridaná hodnota, zladenie sa s cieľovou skupinou, jasný pozicioning a piatym pilierom bola dlhodobá vízia. Ďalej sme sa venovali trom fázam tvorby a budovaniu každej úspešnej. Prebrali sme obchodno-strategická fázu, vizuálno-kreatívna fázu a komunikačnú fázu.

Kde iní končia, vy začínate
Tento videoblog na tému Ako vybudovať úspešnú značku, nebola zďaleka posledná téma, ktorú sme pre vás spracovali. Tejto téme a aj iným ďalším sa budeme venovať aj naďalej. Či už v ďalších článkoch, ktoré pripravujeme, alebo v knihe „Úspešná značka“, ktorá by sa mala dostať na pulty kníhkupectiev už na jeseň 2015. Bude sa v nej nachádzať množstvo slovenských aj zahraničných príkladov budovania značky počas niekoľkých rokov našich skúseností.

Inšpirovať vás budeme aj naďalej
Nápady na vylepšenie vášho podnikania a inšpirácie nájdete aj naďalej na našom webe v tejto sekcii. Verím, že článkov z oblastí, ktoré budú pre vás prospešné, bude len pribúdať a vy budete aj naďalej oceňovať pridanú hodnotu, ktorú pre vás vytvárame.

Máte možnosť zvoliť si svoju cestu
Každý z vás môže mať úspešnú značku. Prešli sme si spolu niekoľko krokov, ako začať budovať a tvoriť značku, po ktorej túžite. Úspech je v tomto prípade dobrovoľný a záleží len na vás, či si ho vyberiete a pustíte sa cestou podnikania, pri ktorom záleží na každom vašom rozhodnutí.

Nie ste v tom sami
Ak potrebujete poradiť, pokojne mi napíšte, veľmi rád sa vám budem venovať a poradím vám. Držím vám palce na ceste za úspechom a uvidíme sa nabudúce.