A je to tu! Prvý videoblog z nášho 11-dielneho videoseriálu Úspešná značka je na svete. Postupne vám v ňom predstavíme päť pilierov, na ktorých stojí každá úspešná značka, alebo tri základné fázy jej budovania. Na začiatok sa inšpirujte, ako vytvoríte značku, ktorá bude mať charakter.

Značky sú všade okolo nás. Len v priebehu prvej hodiny od momentu, keď sa ráno prebudíte, ich použijete viac ako pätnásť. Niekedy možno aj viac. Rozmýšľali ste niekedy nad tým, prečo používate už dlho jednu značku zubnej kefky? Prečo radi chodíte do konkrétnej reštaurácie? Prečo si myslíte, že najbezpečnejšie auto je práve Volvo? Alebo prečo si pod pojmom energetický nápoj predstavíte takmer okamžite RedBull? Všimli ste si niekedy, že ste ochotní kvôli jednej značke prejsť aj niekoľko obchodov, keď ju v prvom nemajú?

Je to práve preto, že vaše obľúbené značky majú silný charakter, ktorý je vám sympatický. Sú postavené na silnej a jednoznačnej komunikácii. Budujú okolo seba pozitívne emócie. Presne takto by ste mali budovať vašu značku aj vy. Predstavte si vašu značku ako dobrého kamaráta, s ktorým sa radi porozprávate, ktorý vám poradí a inšpiruje vás.


Dúfame, že sme vás aj my aspoň trošku inšpirovali a už teraz sa môžete tešiť na druhý videoblog, v ktorom vám prezradíme odpoveď na otázku, či je dôležitejší produkt alebo, značka.