preloader
#design#keyvisual#online#production#web

Vinárstvo Fedor Malík

Kráľovský pôžitok po každej stránke

Nebojte sa nás pochváliť

Zadanie

Víno je nápojom kráľov. A my sme mali kráľovskú príležitosť vytvoriť oficiálnu webovú stránku pre naslovovzatého odborníka, ostrieľaného milovníka a kráľa všetkých slovenských vinárov a jeho modranské vinárstvo Fedor Malík & syn.

Naše riešenie

Nápoj kráľov ľudí odnepamäti povznáša, no vie im dodať aj neprekonateľnú silu. Vzdušné prevedenie kľúčového vizuálu, ako aj svetlo a jas, sálajúce z celkovej vizuálnej podoby, to všetko dáva webovej stránke vzduch a krídla, ktoré ju s ľahkosťou vždy prenesú z virtuálneho sveta až ku koncovému užívateľovi.

Idea

Kráľovský nápoj vládne medzi nápojmi vďaka svojej neprekonateľnej chuti, bohatej vôni a unikátnej zlatistej farbe. Slnkom zaliate vinice, vernosť tradíciám a pocit priateľskej, rodinnej atmosféry sú tými najdôležitejšími ingredianciami, ktorými oplýva aj štýlová webová stránka známeho rodinného podniku, patriaceho skutočnému kráľovi medzi znalcami vína.

Web

Webové stránky fedormalik.sk ponúkajú návštevníkom okrem blogu a množstva zaujímavých informácií aj pestrú ponuku degustácií a znamenitých vín v e-shope, z ktorého si kedykoľvek  môžete vybrať podľa vlastnej chuti.

Photoshooting

Pôsobivé fotografie vinohradov a rodinného podniku Malíkovcov pre potreby webovej stránky vytvorila naša agentúra v internom prostredí a o konečnom výsledku sa môžete na vlastné oči presvedčiť.

Nebojte sa nás pochváliť
Pozrite si referenciu online