Jakub_CechZačiatkom tohto roka sme sa stali hlavným partnerom Pricemania Academy, z čoho sa veľmi tešíme. Vy sa však môžete tešiť na workshop, na ktorom sa od nášho CEO Jakuba Čecha dozviete, ako vytvoriť úspešnú značku krok po kroku. Priamo na workshope si 14. júna spolu s Jakubom zadefinujete DNA vašej značky tak, aby si k nej vaši zákazníci vytvorili pozitívny vzťah aj bez veľkých počiatočných investícií do marketingu. Tak neváhajte!

Pricemania Academy

Na objasnenie pre vás, ktorí Pricemania Academy nepoznáte (aj keď verím, že vás spočítam na prstoch jednej ruky), je to vzdelávací program pre všetkých, ktorí pracujú v e-commerce sfére a majú záujem zdokonaľovať sa a vzdelávať. Pricemania Academy každoročne oboznamuje záujemcov s rôznymi témami z online prostredia pomocou interaktívnych workshopov. Školia na nich profesionáli v odvetví, ktorí sa neváhajú podeliť o poznatky z praxe. Cieľom je, aby ste si z workshopov odniesli reálne know-how, ktoré môžete okamžite aplikovať vo vašom podnikaní či marketingu. Ak vás zaujíma zoznam aktuálnych workshopov, kliknite sem a dozviete sa viac.

Ako vytvoriť úspešnú značku bez veľkej investície (krok po kroku)

A o čom bude teda Jakubova prednáška? Náš CEO vás naučí, ako vytvoriť a nastaviť procesy týkajúce sa prezentovania vašej značky tak, aby ju ľudia poznali a hneď si ju obľúbili. Postupne si prejdete jednotlivé kroky, ako si vybudovať značku, ktorá si vytvorí s vaším zákazníkom vzťah ako s dobrým priateľom. Jakub vám pomôže zadefinovať víziu, poslanie či pozicioning značky. Na workshope vám ukáže jednotlivé oporné body, na ktorých treba úspešnú značku stavať, ale aj to, ako má značka v jednotlivých fázach svojho života komunikovať. Tiež si poviete o správnom definovaní cieľových skupín či propagačných kanálov. Napríklad sa naučíte, čo je to korporátna identita a získate aj množstvo ďalších praktických tipov, ako budovať povedomie a obľúbenosť značky v praxi.

Malý teasing toho, čo môžete očakávať, nájdete aj na našom videoblogu. Všetky potrebné informácie o workshope nájdete na aktuálnom linku, kde sa tiež môžete na tento workshop zaregistrovať. Veríme, že si ho nedáte ujsť. Tešíme sa na vás!